Pogaduszki dla każdego :)

Miejsce, gdzie każdy znajdzie kącik dla siebie :)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 08-08-2016 07:28:18

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 47.0

Kosmetyczne "pewniaki"...

Oto sprawdzone i niezastąpione kosmetyczne "pewniaki" warte każdych pieniędzy.....

Istnieją produkty, które zaspokoją potrzeby każdej z nas. Uniwersalne i skuteczne bez wyjątku. Niezawodne i niezastąpione, bez których nie możemy się obejść oraz które wiele razy uratowały nas z urodowych opresji. Te produkty polecamy bez zawahania absolutnie każdemu. Oto lista naszych niezastąpionych kosmetycznych "pewniaków".

Nie balsamy, masła do ciała czy olejki, które raz w tygodniu dolewasz do kąpieli mają największy wpływ na kondycję twojej skóry. Największy wpływ ma to, czego używasz do mycia ciała na co dzień. Wiele jest żeli i mydeł, które przyciągają konsystencją i zapachem, ale wysuszają skórę. Wiele jest takich, które dobrze myją i pielęgnują, ale ich aplikacja nie należy do najłatwiejszych. My znamy produkt, który łączy w sobie wszystkie te zalety. To nowość od Nivea - Silk Mousse, czyli mus pod prysznic w formie gęstej piany. Pierwsze co zachwyca to konsystencja - piana jest kremowa w dotyku, i bardzo gęsta, dzięki czemu kosmetyk jest wydajny. Dobrze się nakłada, do umycia ciała nie potrzebujemy gąbki. Mus dostępny jest w trzech wersjach: NIVEA Creme Soft z olejkiem migdałowym, NIVEA Creme Smooth z ekstraktem z jedwabiu oraz NIVEA Creme Care z pielęgnującymi olejkami. To właśnie dzięki dodatkowym składnikom skóra pozostaje gładka i nawilżona na tyle, że nie ma konieczności stosowania po kąpieli balsamu.


images?q=tbn:ANd9GcTRrTREaTONzASsL864e0m_Jf_2hMSHR6ix9bOHHXuYKJ_LJsn3



Bez względu na rodzaj cery, każda z nas chce, by w wyjątkowych okolicznościach makijaż był możliwie jak najtrwalszy. W tym celu można stosować transparentny puder (skuteczny, ale nie tak bardzo trwały), utrwalacze w formie spray'u (mało wydajne) i bazy pod podkład. Tych ostatnich jest naprawdę spory wybór. Kilka razy skusiłam się na tańsze propozycje i za każdym razem klapa – makijaż wyglądał nienaturalnie, a ja musiałam później borykać się z zatkanymi porami. Baza pod podkład Smashbox Photo Finish, to jest TO!


6492c24a000457aa4824645b


Wszystkie wiemy, że informacje na buteleczkach szybkoschnących lakierów jakoby był on suchy kilka minut po pomalowaniu paznokci można włożyć między bajki. Wiele kobiet z tego powodu odpuszcza sobie domowy manicure. Ale jest na to sposób: wysuszacz Insta-dri Top Coat od Sally Hansen.

m3430580_P926023_princ_hero.jpg

Jeśli wydaje ci się, że na chwilę przed wydarzeniem, na którym chcesz prezentować się bezbłędnie, możesz zrobić tylko makijaż, jesteś w błędzie. Istnieje skuteczny sposób na poprawę kondycji i wyglądu skóry w kilka minut. Serio! Maseczka bankietowa marki Dermika sprawi, że skóra będzie wygładzona i promienna. Kosmetyk stanowi bazę pod makijaż, która gwarantuje nie tylko jego trwałość, ale i efekt czystej skóry, bez zmarszczek, bruzd i przebarwień. To produkt, który warto mieć w kosmetyczce zawsze, i to w kilku egzemplarzach!

1


Jeśli marzy wam się równo opalona przez cały rok skóra, na pewno sięgałyście po balsamy brązujące i samoopalacze. Problem z tego typu kosmetykami polega na tym, że efektów ich działania jest tak wiele, jak produktów. Jedne ładnie brązują i nie zostawiają plam, ale brzydko pachną, inne odwrotnie, czasem efektu nie widać wcale... Decydując się na balsam brązujący Dove Derma SPA Summer Revived możecie zapomnieć o tego typu dylematach. Jego użytkowniczki są jednogłośnie zachwycone i nie mają wątpliwości, że to perełka gatunku.


dove-derma-spa-summer-revived-mleczko-tonujace-z-efektem-lekkiego-opalenia-200ml.jpg


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#2 11-08-2016 19:23:45

malinka61
Dobry Duszek Forum
Dołączył: 17-07-2016
Liczba postów: 2,140
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

Małgosiu , super że napisałaś nam o tym musie pod prysznic , dzisiaj kupiłam sobie o zapachu migdałów , bo były trzy rodzaje ,to nowość ,  teraz z Adkiem  będę testowała  [dblpt]D


Zło, które ci wyrządzono , zmieniaj w sobie na dobro

Offline

#3 12-08-2016 11:38:28

envelop
Madame Pompon
Dołączył: 08-08-2016
Liczba postów: 589
WindowsOpera 39.0.2256.48

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

Ja ma z nivei balsam pod prysznic, tez polecam bo niewielka ilość a efekt super [dblpt])
Ogólnie bardzo lubie firmę Ziaji. Zarówno dla siebie jak i dla Młodego. Często Mu kupuję z tej serii żel do kąpieli. Fajny zapach, ma fajna skórę po nim.


"Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."
.........................................................
qb3cwn153lup9vkb.png

Offline

#4 27-08-2016 20:36:34

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

Takie coś w sieci znalazłam, może was zainteresuje.. [dblpt]D


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#5 28-08-2016 11:04:52

malinka61
Dobry Duszek Forum
Dołączył: 17-07-2016
Liczba postów: 2,140
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

Polecam farbę do włosów z firmy Syoos , super się ją nakłada , jest bez amoniaku , włosy są mięciutkie , http://www.syoss.pl/syoss/pl/pl/home/ko … ond12.html  ja wybrałam sobie taki kolor i wyszedł mi ładny kolor , przynajmniej każdy  jak mnie zobaczył  to tak stwierdził ,  [dblpt]D


Zło, które ci wyrządzono , zmieniaj w sobie na dobro

Offline

#6 30-09-2016 21:30:33

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 49.0

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

No, proszę! okazuje się, że nie zawsze drogie oznacza lepsze:-)


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#7 27-11-2016 12:12:10

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

Naturalne kosmetyki za kilka złotych...



Buska maska siarczkowa Sulphur

Nieatrakcyjne opakowanie, zero chwytów marketingowych, sto procent natury w składzie równa się cudowne działanie. Tak w skrócie można podsumować to, co tym razem chcemy wam polecić. Fakt, że dla skóry nie ma nic lepszego od naturalnych składników mineralnych jest powszechnie znany. A z jakiegoś powodu, w poszukiwaniu ratunku dla suchej, zmęczonej skóry wciąż udajemy się do drogerii, zamiast sięgnąć do źródła. W tym wypadku dosłownie i w przenośni. Oto 6 zabawnie tanich kosmetyków wyprodukowanych na bazie leczniczych wód termalnych, o których dotąd z pewnością nie słyszałyście!


Buska maska pełna jest aktywnych biologicznie składników naturalnych wód siarczkowych, czyli jonów siarczkowych, siarki koloidalnej, jodków, bromków, soli wapnia, magnezu, potasu i innych cennych mikroelementów. Działają one podwójnie: złuszczają naskórek i od razu wnikają w skórę, czyniąc ją miękką i nawilżoną. Dodatkowo flawonoidy pochodzące z naturalnego olejku eukaliptusowego i rozmarynowego poprawiają mikrokrążenie przyspieszając regenerację skóry.

Jak stosować?

Jeśli macie w domu wannę, rozgrzejcie ją, najpierw spłukując wielokrotnie gorącą wodą. Potem nałóżcie grubą warstwę maski na ciało i połóżcie się w rozgrzanej wannie z odrobiną wody. Po 15 minutach możecie spłukać kosmetyk. Jeśli zaś macie w domu kabinę prysznicową, nałóżcie na 15 minut maskę na całe ciało, po czym spłukujcie ją bardzo delikatnie słabym strumieniem ciepłej wody.

Cena: za pół kilograma maski w aptekach Dbam o Zdrowie zapłacicie ok. 34 zł.

maska.jpg



Żel borowinowo-solankowy DrDud

Połączenie wód solankowych z borowiną – to dopiero bomba odmładzająca! To żel do masażu ciała na bazie wodnego odwaru z "borowinowej kostki iwonicznej" – tworzywa naturalnego od zawsze stosowanego w lecznictwie uzdrowiskowym. Nie tylko pozbawi was uczucia ciężkości i zmęczenia, ale też cudownie nawilży i zregeneruje zwiotczałą skórę. Zawarte w nim rozpuszczalne sole sodowo-potasowe kwasów huminowych, fulwokwasów i fenolokwasów oraz bituminy(fitohormony), aminokwasy, makro- i mikroelementy posiadają właściwości pielęgnacyjne, detoksykacyjne i regenerujące, działają bakteriostatycznie, antyutleniająco i przyspieszająco na proces jej regeneracji. Co więcej, dzięki żelowi DrDudy pozbędziecie się objawów cellulitu!

Cena: za żel DrDuda np. w sklepie Zdrowe Podejście zapłacicie niecałe 16 zł.


74a9fbd75718b7f2a30b368ec467ef74,1180,0,0,0.jpg



Ciechociński ług leczniczy

To prawdziwa ciekawostka. Zadanie nr 1 tego specyfiku to pomoc w schorzeniach, np. przy zapaleniu oskrzeli czy górnych dróg oddechowych. Wówczas stosuje się go jako inhalację. Zadanie nr 2 to łagodzenie objawów zapalenia stawów i chorób reumatoidalnych - w tym wypadku zaleca się okłady i kąpiele. ALE! Ciechociński ług lecznicy doskonale niweluje również wszelkie obrzęki nóg i objawy zmęczenia, dlatego jeśli poszukujecie szybkiej ulgi dla zmęczonych nóg i regenerację stóp, polecamy ten preparat. Zawiera on jony sodu, wapnia, magnezu, żelaza, chlorkowe, jodkowe oraz bromkowe. To produkt wprost z uzdrowiskowego Ciechocinka!

Jak stosować?
Instrukcje przygotowania każdego z zabiegów znajdziecie na opakowaniu.

Cena: Kosztuje trochę ponad 6 zł, dostaniecie go m.in. w sklepie Ale Leki.

15daba0293c127f49f8d8be996d14067,1180,0,0,0.jpg


Peeling do ciała Iwoniczanka

Oto unikalny peeling z drobno mieloną leczniczą solą iwonicką. Co ciekawe, nie tylko oczyszcza i wygładza naskórek, ale również wspomaga odchudzanie i modelowanie sylwetki. Zawiera olej słonecznikowy i wosk pszczeli, dzięki czemu na skórze pozostaje przyjemny, miękki film. Skóra jest nawilżona i przygotowana na przyjęcie kolejnej porcji dobroczynnych składników.

Jak stosować?
Jak każdy peeling. Nanieść kosmetyk na wilgotną skórę, wmasować i spłukać ciepłą wodą. Najlepsze efekty uzyskuje się przy stosowaniu 2 razy w tygodniu.

Cena: 24 zł za 280 g w sklepie producenta.

c3c2a4fdad4d93eccef4ea759a8635b1,1180,0,0,0.jpg


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#8 19-08-2017 12:17:03

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 55.0

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

SuperPharm poleca..

Znane w całej Europie, naturalne mydła wytwarzane tradycyjnymi metodami we Włoszech.

Na uwagę zasługuje linia, której zapachy mają przywodzić na myśl urokliwe zakątki Italii. I tak Florencja pachnie liściem laurowym i irysem, Portofino lnem, wodą różaną i lilią, a Rzym (na zdjęciu) figą i oleandrem. To ciężkie, mocno perfumowane mydła w starym stylu. Zapach długo po kąpieli utrzymuje się na skórze.

Cena: około 15 zł

mydlo.jpg


Zmywacz do paznokci w chusteczkach

Rzecz, która powinna znaleźć się w kosmetyczce każdej malującej paznokcie kobiety. Poręczne chusteczki nasączone zmywaczem. Ile to razy odprysł ci lakier, albo zaspałaś i dopiero w pracy odkryłaś jak strasznie nie pasuje piątkowy, brokatowy manicure do tego, co masz na sobie w biurze... w poniedziałek rano. Sytuacji, w których stan naszych paznokci nas peszy, a nie możemy po prostu wyciągnąć zmywacza i wacików jest mnóstwo. Tu w sukurs przychodzą chusteczki.

Cena: około 3 zł



SHEFOOT, sól do kąpieli stóp

Są takie kobiety, które nienawidzą pedicure’u. Żałują na niego pieniędzy, czują dyskomfort, kiedy obca osoba dotyka ich stóp, lub, tak jak ja mają, straszliwe łaskotki. Zazwyczaj pół zabiegu walczę z chichotem, a jednocześnie usiłuję nie kopnąć w odruchu bezwarunkowym nieświadomej niebezpieczeństwa pedicurzystki. W związku z powyższym salon odwiedzam inaugurując sezon sandałów, żeby przez resztę roku walczyć z piętą pomocami domowymi. Dlatego zawsze zatrzymuję się chwilę dłużej przy półkach z kosmetykami typu „domowy pedicure”.Sól do kąpieli stóp Shefoot trzeba rozpuścić w 3 litrach ciepłej wody, a do tak powstałego roztworu włożyć stopy na kwadrans. Po takiej kąpieli stopy są odświeżone, ale przede wszystkim zmiękczone w sposób, który ułatwi pozbycie się zrogowaciałego naskórka o wiele szybciej i prościej niż nawet godzinna kąpiel czy moczenie w płatkach mydlanych. Dla mnie rewelacja, zwłaszcza w tej cenie. Sole tego typu, które wcześniej wypróbowywałam albo właściwie nie działały (chociaż oczywiście fajnie posiedzieć sobie z nogami w pachnącej wodzie) albo powodowały, że po kilku dniach zaczynała mi się obficie łuszczyć skóra na stopach. Idźcie i kupujcie z tego wszyscy.

Cena: około 4 zł


Love your body, naturalny peeling kawowy

Że kawa mielona to świetny peeling do ciała pisały już, i to nie raz, wszystkie magazyny kobiece. Prawdopodobnie nawet robiłyście ten kosmetyk w domu – jego składniki znajdują się w większości szafek kuchennych. Jednak tym z nas, które są zaganiane, lub najzwyczajniej w świecie nie są maniaczkami pielęgnacji, regularne robienie tej mieszaniny przychodzi z trudem. Tu z pomocą przychodzą kosmetyki, takie jak Love your body. Polska marka swoje peelingi wykonuje na bazie mielonej kawy robusta, wzbogaconej olejem arganowym, olejem macadamia, solą morską i witaminą E.
Zero mieszania w kuchni, a do tego ładne opakowanie i jeszcze ładniejszy zapach – na zdjęciu nasz ulubiony słodki kokos (dostępny także zapach mocno kawowy i truskawkowy). Aplikacja, jak to w przypadku peelingów kawowych, do najłatwiejszych nie należy, ale po kilku użyciach bez trudu można już dobrać właściwą ilość i sprawnie ją rozetrzeć. Choć trudno pozbyć się wrażenia, że Love your body estetykę zaczerpnęło prosto od innej polskiej marki specjalizującej się w peelingach – Body Boom, ze swoją starszą siostrą wygrywają po prostu… ceną. Produkty Love your body są o połowę tańsze.

Cena: około 17 zł za 100 g


Pure Queen, antybakteryjny spray do rąk

Kultowym żelem antybakteryjnym do rąk, jest sprzedawany w każdej dworcowej drogerii Carex. Jeśli jednak ciężko wam znieść glutowatą konsystencję i zapach spirytusu, powinniście wpaść do SuperPharm po spray Pure Queen. Polska marka wyspecjalizowała się w produktach, które każda pedantka powinna mieć w torebce – kieszonkowych odplamiaczach i antybakteryjnych spray'ach właśnie. Lubimy za zapach i podłużną buteleczkę z atomizerem.

Cena: około 10 zł


Beauty Formulas, głęboko oczyszczające plastry na nos

Odkąd w internecie furorę zaczęły robić filmik prezentujące natychmiastowe metody usuwania wągrów przy pomocy specjalnych plastrów czy masek, w drogeriach zaczęło roić się od produktów obiecujących podobne efekty. W lwiej części przypadków magiczne plastry nie tylko nie likwidowały czarnych kropek z okolic nosa, ale zdawały się nie mieć najmniejszego wpływu na skórę. Słowem, typowe kosmetyczne buble.
Przyklejając na nos plaster z wyciągiem z drzewa herbacianego nie miałam większych oczekiwań. Jednak kiedy oderwałam zaschnięty plaster po kwadransie byłam zdziwiona, że naprawdę pozbył się niektórych wągrów. Paski dałam do przetestowania dwóm koleżankom – u jednej efekty były lepsze, niż u mnie, u drugiej znikome. Zdaje się, że skuteczność zależy od struktury skóry. Warto przetestować. Nie jest to z pewnością produkt dla posiadaczek cery wrażliwej.

Cena: około 14 zł


Life, żelowe skarpetki nawilżające

Produkt dość dziwny – na pierwszy rzut oka brzydkie, różowe krótkie skarpety wypełnione przypominającą silikon masą, które producent zaleca nosić pół godziny każdego dnia, co pozwoli odkryć „magiczny efekt”. W środku skarpet oprócz żelowego wypełnienia olejek jojoba, różany, olejek z oliwek i witamina E. Szczerze powiedziawszy, liczyłam raczej na wysypkę, niż na spektakularne efekty, ale już trzeciego dnia miałam wyraźnie gładsze i lepiej nawilżone stopy. Produkt idealny dla tych z was, które zapominają o regularnym smarowaniu stóp kremem. Skarpety żelowe są wielokrotnego użytku, pierze się je ręcznie w temperaturze niższej, niż 30 stopni.

Cena: około 22 zł


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#9 24-11-2018 13:12:12

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 63.0

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

Cien Baby, krem do twarzy i ciała z olejkiem migdałowym i woskiem pszczelim, to codzienny kosmetyk niemowlaka. Jest bezzapachowy, nie zawiera silikonów ani syntetycznych barwników. Kosztuje 6,99 zł za 150 ml do nabycia w Lidlu:-)

krem.jpg

Więcej informacji TUTAJ

A od siebie dodam, że używam tego kremu od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę:-)


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#10 05-08-2020 08:55:59

Elzbieta89
Użytkownik
Dołączył: 01-08-2017
Liczba postów: 17
WindowsFirefox 79.0

Odp: Kosmetyczne "pewniaki"...

Bezpieczne organiczne kosmetyki dla Ciebie i Twojego maluszka znajdziesz na stronie https://bebeconcept.pl.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nie-dla-idiotow - trzystawy - grupamokotowska - night-warriors - fnc