Pogaduszki dla każdego :)

Miejsce, gdzie każdy znajdzie kącik dla siebie :)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 30-07-2016 19:32:50

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 47.0

Uroda z apteki..

Każdy ma jakiś kłopot z urodą, często tak dokuczliwy, że jesteśmy w stanie wydać krocie, by się go pozbyć. Chodzimy do kosmetyczki, śledzimy drogeryjne nowości, a tym czasem rozwiązanie naszych problemów leży na aptecznej półce w formie znanej od lat. Maści, których używały nasze babcie czy kosmetyki w niepozornych opakowaniach zawierają w sobie samo dobro, którego nie przebiją żadne nowoczesne formuły. Warto zaufać temu, co sprawdzone.

Oto lista niepopularnych, a bardzo skutecznych kosmetyków z apteki, za które zapłacicie nie więcej niż kilka złotych.


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#2 28-08-2016 19:41:07

tamira
Starsza Wiedźma
Skąd: z Moderatorni
Dołączył: 16-07-2016
Liczba postów: 2,231
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Uroda z apteki..

Kosmetyki z apteki

Każda z nas wie, że kiedy naszej skórze przydarzy się prawdziwy problem drogeryjne kosmetyki, które zapełniają nasze łazienkowe półki i kosmetyczki nie wystarczą. Wówczas przydałoby się coś specjalnego, godnego zaufania.... Tylko co? Pierwsza myśl to specjalistyczne linie medycznych kosmetyków dostępnych w aptekach, które kosztują krocie. Ale jest też alternatywa – sprawdzone i skuteczne kosmetyki z apteki, za które zapłacisz mniej niż za przeciętny krem w drogerii. Może nie pachną tak ładnie, może nie zachęcają opakowaniem, może ich cena budzi podejrzenia (3 zł za skuteczny sposób na pryszcze? Niemożliwe...), ale to specyfiki godne miana koła ratunkowego na prawdziwe skórne tarapaty.



723c10d45b325907bb5ca70e0cd65b1a,641,0,0,0.jpg

Prosty w użyciu, szybki w działaniu i bardzo skuteczny lek na trądzik. Idealny na niespodziewane wypryski tuż przed imprezą. Wysusza je i likwiduje naprawdę szybko - na efekty nie poczekacie dłużej niż dwa odcinki ulubionego serialu. Substancją czynną leku jest nadtlenek benzoilu w stężeniu 5% lub 10% - do długofalowego codziennego stosowania lub na pierwszy raz poleca się ten słabszy.



bf4af12273ee56d58294ed722543a89e,641,0,0,0.jpg

Hit za grosze na gęste i grube rzęsy. Jego stosowanie wymaga trochę wprawy, ale warto. Bierzemy kroplę na palec i wcieramy w linię rzęs, po czym wczesujemy go spiralką. Można używać go również jako odżywkę do włosów wcierając w końcówki – doskonale nawilża i wygładza. Efektu wow po pierwszym użyciu nie ma, ale po kilku tygodniach już tak.



e21548d94299f496c5a0acbfc58e8542,641,0,0,0.jpg

Kiedy za oknem 30-stopniowy upał, wymięka prawie każdy drogeryjny antyperspirant. Niezbyt fajnie... A te z was, które nie tylko latem cierpią z powodu nadmiernego pocenia dałyby każde pieniądze, by pozbyć się problemu. Nie trzeba - wystarczy ok. 20 zł w każdej aptece. Antidral to lek do stosowania na te partie skóry, które pocą się najbardziej, czyli stopy, pachy, dłonie. 1 gram płynu zawiera 100 mg glinu chlorku oraz substancje pomocnicze: gliceryna farmaceutyczna, etanol, woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza. Tylko tyle, a działa jak marzenie.


0d435f2c63c62d65b554c4e7bf31af23,641,0,0,0.jpg

Tajemnica udanego pedicure'u? Skuteczny środek zmiękczający twardą skórę i leczący pękające pięty. Nie fatygujcie się do salonu kosmetycznego, lepiej zahaczcie o pobliską aptekę. Dernilan kosztuje ok. 12 zł, wystarczy na długo i zadziała profesjonalnie. Dostępny w wersji maści na szybkie akcje ratunkowe i kremu do codziennej pielęgnacji. Maść zawiera aż 10-procentowe stężenie kwasu salicylowego, a do tego kamfora, alantoina i nikotynamid.





dc0924ce54b398f6b98aaf25c16c8b6b,641,0,0,0.jpg

Jeśli nie ufacie "zwykłym" kremom, a oczekujecie spektakularnego efektu złuszczenia zrogowaciałej skóry pięt przed prezentacją stóp na plaży, spróbujcie tego – plaster przyspieszający gojenie się ran. Tak, dobrze czytacie. Granuflex to opatrunek hydrokoloidowy, który stosuje się, by zregenerować poważnie uszkodzoną skórę, my polecamy przykleić na noc na pięty i podbicia. Będziecie zachwycone!



58625fb899edbcd1ca65fa0b4e342500,641,0,0,0.jpg

Ciekawostka, o której na pewno nie słyszałyście. Oto witamina C dla dzieci. W płynie, bo najmłodszym inaczej zaaplikować się nie da i w dużym stężeniu, by w chorobie szybko zregenerować siły. Ale prócz dzieci, skorzysta też mama. Ta buteleczka kryje w sobie najprawdziwsze serum antyoksydacyjne. Skuteczne, a tańsze i wydajniejsze niż dedykowane preparaty. A jak praktyczne!


fe7a260725b7cdbae425596086fb34e8,641,0,0,0.jpg

Ten krem pamiętam od zawsze jako niezawodny. Wersja tłusta lepsza będzie dla bardzo suchej skóry, półtłusta dla normalnej. Jeśli cierpicie z powodu nieprzyjemnie ściągniętej skóry, pokochacie Dermosan od pierwszego użycia. Zostawia tłusty film, który przyniesie wam ulgę od zaraz. Nie nadaje się pod makijaż, raczej jako krem na noc. To, co w nim najlepsze to zestaw witamin A i E w wysokich stężeniach. Z kolei gliceryna powoduje, że zmarszczki są mniej widoczne, a skóra odżywiona i promienna.


1b50acdc409543ea4c2afc9857e3f009,641,0,0,0.jpg

Bez owijania w bawełnę – najlepszy krem pod oczy, zwłaszcza dla osób dużo pracujących przed komputerem.Witamina A odżywia skórę wokół oczu, a konsystencja żelu daje ulgę, wypełnia zmarszczki i doskonale sprawdza się pod makijażem.


f5a2ad4c99d425131619038434c1d099,641,0,0,0.jpg

Wygląda dość zabawnie, działa zniewalająco. Te śmieszne, małe, niebieskie rybki kryją w sobie keratynę, olej rycynowy, olejek z wiesiołka, ogórecznika lekarskiego i drzewa herbacianego. Wystarczy urwać rybce ogonek i zawartość mini ampułki nanieść na końcówki włosów. Nadaje się również do pielęgnacji brwi, rzęs i paznokci. Jedyny minus to zapach. Ale przy tych efektach, to bez znaczenia.

źródło:natemat.pl


A we mnie samym wilki są dwa. Oblicze dobra,oblicze zła. Walczą ze sobą nieustannie, wygrywa ten, którego karmię...


00000_%25C5%2591szi+d%25C3%25ADsz_2.png

Offline

#3 28-08-2016 19:56:24

malinka61
Dobry Duszek Forum
Dołączył: 17-07-2016
Liczba postów: 2,140
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Uroda z apteki..

Dzięki Małgosiu , przypomniałaś mi o niektórych preparatach które kiedyś również używałam a teraz zapomniałam a właściwie to myślałam że już są wycofane z apteki  [dblpt]) Tą odżywkę kiedyś używałam , Ula mi ja podsunęła  [dblpt]) Granuflex kupowałam mojej mamci na nogi , jak jej porobiły się rany ,tyle że te plastry są  drogie , ale dobre ,olejem rycynowym smarowałam włosy jak mi bardzo wypadały .  [dblpt])


Zło, które ci wyrządzono , zmieniaj w sobie na dobro

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wk4fun - trzystawy - testoiur827364782 - night-warriors - lukasz